Архив автора

У здоровому тілі-здоровий дух

Як говорить народна прикмета «У здоровому тілі-здоровий дух». Ні для кого не секрет, що отець Всеволод є духовним наставником та люблячим батьком для братії та прихожан собору, а також є великим прихильником та прикладом  здорового способу життя.  На тижні настоятель Свято-Ольгинського собору  повернувся з міста Рахова, де був на  оздоровленні у санаторії. Також возглавив літургію у храмі що знаходиться у центрі Рахова.

З добром у серці...

У день Покрови Пресвятої Богородиці, молодіжний колектив «Ольгинський дзвін» привітав літніх людей в домі пристарілих, що знаходиться по вулиці Жукова 2. Дівчата та хлопці  вітаючи зі святом співали народні пісні. Многая і благая літа не байдужій православній молоді!

Концерт до Дня українського козацтва

13.10.18 у пятницю відбувся концерт Присвячений Покрові Пресвятої Богородиці та Дню Козацтва. На святі був присутній протоієрей Всеволод Рибчинський настоятель Свято-Ольгинського собору, який благословив цей західні привітав усіх зі святом. В концерті приймали участь Фолькльорний гурт
«Божичі» та Народні артистка України Ніна Матвієнко. Концерт відбувся в ДК «Дарниця» за підтримки Дарницької Державної Адміністрації.

13.10.18 у п'ятницю відбувся концерт присвячений Покрові Пресвятої Богородиці та Дню Козацтва. На святі був присутній протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель Свято-Ольгинського собору, який благословив цей захід і привітав усіх зі святом. В концерті приймали участь фолькльорний гурт «Божичі» та Народна артистка України Ніна Матвієнко. Концерт відбувся в ДК «Дарниця» за підтримки Дарницької Державної Адміністрації.

Екскурсія напередодні свята

10.10.18 року в п’ятницю до Ольгинського собору прийшли діти на екскурсію. Їх зустрів клірик Свято-Ольгинського собору і розповів про свято яке відбудеться 14.10
Свято Покрови Пресвятої Богородиці

10.10.18 року в п’ятницю до Ольгинського собору прийшли діти на екскурсію. Їх зустріли паламар  разом із  кліриком  Свято-Ольгинського собору і розповіли про свято яке відбудеться 14.10 Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Першокласники завітали до храму

14 вересня учні 1 класу ЗОШ № 302 завітали до Свято-Ольгинського собор, щоб помолитися до Господа Бога  у першому для них навчальному році. Протоієрей Володимир Дячук відслужив молебень, після якого побажав дітям успіхів у навчанні та мудрості, а разом з тим отримати благословіння Боже.

Відкриття недільної школи

Ось і закінчилося літо. Усі школярі повернулись на навчання у школу, так само до навчання призвав Господь дітей у недільну школу при Свято-Ольгинському соборі міста Києва, на чолі з настоятелем собору протоієреєм Всеволодом Рибчинським. 9  вересня пройшло відкриття недільної школи, своєрідне свято першого дзвоника,і розпочалось воно з молебню після літургії. Після чого настоятель дав настанови на новий навчальний рік, побажав мудрості, терпіння і любові до  ближнього.

.

Дорога до храму

7 вересня учні 2 класу ЗОШ № 302 завітали до Свято-Ольгинського собору,  де схиливши перед Господом коліна, та світлі голови молилися з протоієреєм Василієм Костюком за Боже благословення, на поміч  у новому навчальному році.
Вітаємо Вас, дорогі діти, з початком нового навчального року. Нехай милосердний Господь оберігає Вас на всіх життєвих шляхах і благословляє мудрістю, старанністю, розумом та послухом вчителям, а ваша наполеглива праця приносить добрі плоди.