Архив автора

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Свято-Ольгинському соборі столиці

24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Києва.

Його Блаженству співслужили: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді, у якій розповів про життя, мудрість і просвітницьку діяльність святої рівноапостольної княгині Ольги.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив молебень до святої рівноапостольної великої княгині Ольги та після відпусту привітав усіх зі святом.

Єпископ Ірпінський Климент, у свою чергу, виголосив подячне слово Блаженнішому владиці.

http://mitropolia.kiev.ua/blazhennishij-mitropolit-onufrij-ocholiv-liturgiyu-v-svyato-olginskomu-sobori-stolici/

http://news.church.ua/2017/07/24/u-den-pamyati-svyatoji-rivnoapostolnoji-knyagini-olgi-predstoyatel-upc-zvershiv-liturgiyu-u-svyato-olginskomu-sobori-stolici/#more-151807

Великодні візерунки

29-30 квітня у Соборній галереї міста Київ відбувся 6-й фестиваль      «Великодні візерунки-2017», в якому прийняли активну участь діти недільної школи Собору св...рівноап.княгині Ольги.

В перший конкурсний день оцінювалися виступи хорів дитячих недільних шкіл. А в другий конкурсний день оцінювалась творчість театральних виступів та підводились підсумки виставки дитячої творчості: живопису та декоративно-прикладного мистецтва. Прочитать остальную часть записи »

З ДНЕМ ЖОН-МИРОНОСИЦЬ!


Від щирого серця, вітаємо усіх наших прихожанок з днем жон-мироносиць!
Неоціненний вклад жінок: наших матерів, сестер та бабусь!
Низький Вам уклін та Божого благословення! Прочитать остальную часть записи »

Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в Свято-Ольгінському соборі

22 квітня, у суботу Світлої седмиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним Київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Ольгінському соборі Другого дарницького благочиння столиці. Прочитать остальную часть записи »

Пасхальні привітання від депутатів

З почуттям глибокої подяки та любові ми урочисто прославляємо в ці дні Воскреслого Господа нашого Іісуса Христа і вітаємо один одного радісними пасхальними вітаннями.

Велика подяка нашим друзям депутатам:  Олександру Івановичу Супруненко  депутату Верховної Ради та Павлику Віталію Андрійовичу депутату міської ради за святкові пасхальні подарунки для прихожан нашого собору.

Многая і благая літа Вам і Вашим родинам. Божої милості на Вашому життєвому шляху і в Ваших добрих справах. Прочитать остальную часть записи »

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Молодіжний гурт «Ольгинський дзвін» у Великдень відвідали дім ветеранів м. Києва, де вже стали бажаними гостями. Хлопці та дівчата проспівали пасхальні вітання, передали благословення від настоятеля Ольгинського собору протоієрея Всеволода. Роздали пасочки та подарунки.
Наступного дня молодь своїми співами вітали присутніх на святі Пасхи, у будинку культури Дніпровського району, де по благословенню Владики Клімента проходило свято для усього Східного округу.
Усім Божого благословення та Світлого Христова Воскресіння! Прочитать остальную часть записи »

Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння Великого Четверга в Свято-Ольгінському соборі

13 квітня, у Великий Четвер, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив вечірню з Божественною літургією свт. Василія Великого в Свято-Ольгинському соборі Другого дарницького благочиння столиці. Прочитать остальную часть записи »

Соборование (Елеосвящение)

Соборование (Елеосвящение) — одно из семи таинств Православной Церкви. Во время Соборования священник помазывает верующих освященным елеем (маслом), и на них призывается благодать Божия, исцеляющая душевные и телесные болезни. Прочитать остальную часть записи »

Слайдшоу
    Скачать Flash Player чтобы просмотреть слайдшоу.
Серпень
Липень
Наш предстоятель
Пропонуемо
Монастыри и храмы Киева Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви
Скаутська організація “ЄХО”
EHO.IN.UA
Поєт Юрій Тітов.