Архив автора

День тезоіменитства настоятеля протоієрея Всеволода

10 грудня Свята Церква святкує день пам'яті благовірного князя Всеволода в хрещенні Гавриїла. Цей святий є покровителем храму що знаходиться на території  Свято-Ольгинського собору. Також князь є небесним покровителем нашого настоятеля митрофорного протоієрея Всеволода.
У воскресний день на святкове богослужіння, яке возглавив сам настоятель зібралась чимала кількість людей, щоб вшанувати пам'ять святого та привітати протоієрея Всеволода із Пасхою його душі.
По закінченню богослужіння прот. Олексій звернувся з вітальним словом де назвав настоятеля стимулом, прикладом та нашим отцем.
Всі райдушно вітали батюшку, а хор торжественно співав Многих і благих літ життя!!!
Зі святом, Високопреподобний Отче!!!

10 грудня Свята Церква святкує день пам'яті благовірного князя Всеволода в хрещенні Гавриїла. Цей святий є покровителем храму, що знаходиться на території  Свято-Ольгинського собору. Також князь є небесним покровителем нашого настоятеля митрофорного протоієрея Всеволода.

У воскресний день на святкове богослужіння, яке возглавив сам настоятель, зібралась чимала кількість людей, щоб вшанувати пам'ять святого та привітати протоієрея Всеволода із днем тезоіменитства.

По закінченню богослужіння прот. Олексій звернувся з вітальним словом,  де назвав настоятеля стимулом, прикладом та нашим отцем. Всі райдушно вітали батюшку, а хор торжественно співав многих і благих літ життя!!!

Зі святом, Високопреподобний Отче !!!

День пам'яті священномученика Климента Римського

За календарем Православної Церкви 8 грудня святкується день пам'яті священномученика Климента Римського. Він жив на прикінці І століття і під час гонінь у Римі був засланий у Херсонес, де продовжував проповідувати слово Боже. Священномученик є небесним покровителем Високопреосвященнійшого Климента архієпископа Ірпінського. У цей день зібралась чимала кількість духовенства і людей на чолі з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнійшим митрополитом Онуфрієм, щоб вшанувати пам'ять священномученика та привітати Владику з Днем  Небесного Покровителя. Була звершена Божественна літургія та молебень після якої всі присутні мали можливість поклонитися главі святого Климента Римського, яку було привезено з Києво-Печерської Лаври. Блаженнійший митрополит Онуфрій коротко розповів про життя святого, а також висловив свої привітання в адресу Високопреосвященнійшого архієпископа, та зазначив, що він достойний носити ім'я священномученика Климента! Всі бажаючі також мали можливість привітати архіпастиря з Пасхою душі та побажати Многих і благих літ життя!!!

Захід присвячений для дітей з вадами

2 грудня 2017 року у Дарницькому районі, міста Києва, у загальноосвітній школі №255 відбувся захід присвячений дітям з вадами та особливими потребами, де за добрим звичаєм є присутній настоятель Свято-Ольгинського Собору протоієрей Всеволод. Захід розпочався молитвою, під час якої священник призвав Боже благословіння на всіх присутніх, дав настанови, побажав усім міцного здоров'я та Божої милості. Не забув отець Всеволод і про гостинці, та передав до столу солодкі запашні мандарини.

Многая і благая літа усім небайдужим до цих дітей!

Більше фото тут

Проживання у скаутській базі

Ще незнаєте як провести з користю час на осінніх канікулах? Вагаєтеся який саме обрати табір? Поспішайте, кількість місць ОБМЕЖЕНА!
Запрошуємо відкрити для себе новий, сучасний та унікальний ТАБІР у Чернігівській області, у лісовій місцевості, неподалік соснового лісу с.Підлісне. Прочитать остальную часть записи »

Зимовий табір 2 зміна 2-9 січня

Зимовий табір 1-зміна 23-30 грудня

Разговор с разведенной

Священник – плохой собеседник на тему женского счастья

Любая женщина, в том числе и разведённая, хочет счастья, но часто понимает его по-своему. Обычно – через фантазии и мечты. Редко анализируя неудачное прошлое, но уже строя планы на будущее. Священник – это не мечтатель, а реалист, опирающийся на Евангельские заповеди и горькую правду жизни. Его задача – разрушать «воздушные замки» и фантазии человека. А дело это очень неблагодарное и чаще всего болезненное. Священник в этом диалоге похож на сапера или канатоходца. Ошибка в слове или неудачное выражение могут привести к эмоциональному взрыву в душе женщины. Она почувствует болезненный удар или психологическую травму, сравнимую с травмой от падения с высоты. Это может никак внешне не выразиться, но такой искренний разговор разведенной женщины со священником может оказаться последним. Одним словом, батюшке в подобной беседе требуется деликатность, такт и рассудительность, но он всё равно плохой собеседник на тему женского счастья. Прочитать остальную часть записи »

Дмитриевская поминальная субота

Каким способом мы можем наилучше почтить усопших близких наших?

Мы видим часто стремление сродников умершего как можно богаче провести похороны и устроить могилу. Большие средства тратятся иногда на роскошные памятники. Много денег тратят родственники и знакомые на венки и цветы, причем последние приходится вынимать из гроба еще до его закрытия, чтобы они не ускоряли разложения тела. Прочитать остальную часть записи »

Наш предстоятель УПЦ
Грудень
Пропонуемо
Монастыри и храмы Киева Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви
Скаутська організація “ЄХО”
Поєт Юрій Тітов.