Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Свято-Ольгинському соборі столиці

24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Києва.

Його Блаженству співслужили: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді, у якій розповів про життя, мудрість і просвітницьку діяльність святої рівноапостольної княгині Ольги.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив молебень до святої рівноапостольної великої княгині Ольги та після відпусту привітав усіх зі святом.

Єпископ Ірпінський Климент, у свою чергу, виголосив подячне слово Блаженнішому владиці.

http://mitropolia.kiev.ua/blazhennishij-mitropolit-onufrij-ocholiv-liturgiyu-v-svyato-olginskomu-sobori-stolici/

http://news.church.ua/2017/07/24/u-den-pamyati-svyatoji-rivnoapostolnoji-knyagini-olgi-predstoyatel-upc-zvershiv-liturgiyu-u-svyato-olginskomu-sobori-stolici/#more-151807

Комментарии запрещены.

Наш предстоятель УПЦ
Липень
Серпень
Пропонуемо
Монастыри и храмы Киева Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви
Скаутська організація “ЄХО”
Поєт Юрій Тітов.