Проживання у скаутській базі

Ще незнаєте як провести з користю час на осінніх канікулах? Вагаєтеся який саме обрати табір? Поспішайте, кількість місць ОБМЕЖЕНА!
Запрошуємо відкрити для себе новий, сучасний та унікальний ТАБІР у Чернігівській області, у лісовій місцевості, неподалік соснового лісу с.Підлісне.
Скаути «ЕХО» цілий рік обирають активний дитячий відпочинок на природі. Навіть восени ми прагнемо більше бути на свіжому повітрі: будування хижин у сосновому лісі, різноманітні ігри які будуть мати на меті зберегти свою хижину від грабіжників!
Ми відкриті цілий рік та приймаємо дітей від 6 до 16 років.
Проживання у скаутській базі, де комфорт, чистота і затишок у кімнатах, лісова свіжість, спортивні та ігрові конкурси, яскрава анімаційна програма, фестивалі, конкурси, якісного 4-разового харчування та багато іншого.
Такого різноманіття творчого, спортивного та інтелектуального дозвілля Ви більше ніде не знайдете, адже наша мета — створити простір успіху для кожної дитини.
Ми знаємо: усі діти обдаровані, а тому прагнемо розкрити все найкраще, що є у кожному — таланти та здібності, уміння дружити, співпереживати та досягати мети, прямуючи назустріч своїй Мрії!
Дата проведення осіннього табору: 28 жовтня- 4 листопада
Вартість 2500 грн
Деталі за телефоном: 0671010343, 0994414002
Адреса придбання путівок: вул. Архітектора Вербицького 3г
Скаутам та каб-скаутам організації «ЕХО» 10% ЗНИЖКИ у табір!
До зустрічі!

Комментарии запрещены.