День тезоіменитства настоятеля протоієрея Всеволода

10 грудня Свята Церква святкує день пам'яті благовірного князя Всеволода в хрещенні Гавриїла. Цей святий є покровителем храму що знаходиться на території  Свято-Ольгинського собору. Також князь є небесним покровителем нашого настоятеля митрофорного протоієрея Всеволода.
У воскресний день на святкове богослужіння, яке возглавив сам настоятель зібралась чимала кількість людей, щоб вшанувати пам'ять святого та привітати протоієрея Всеволода із Пасхою його душі.
По закінченню богослужіння прот. Олексій звернувся з вітальним словом де назвав настоятеля стимулом, прикладом та нашим отцем.
Всі райдушно вітали батюшку, а хор торжественно співав Многих і благих літ життя!!!
Зі святом, Високопреподобний Отче!!!

10 грудня Свята Церква святкує день пам'яті благовірного князя Всеволода в хрещенні Гавриїла. Цей святий є покровителем храму, що знаходиться на території  Свято-Ольгинського собору. Також князь є небесним покровителем нашого настоятеля митрофорного протоієрея Всеволода.

У воскресний день на святкове богослужіння, яке возглавив сам настоятель, зібралась чимала кількість людей, щоб вшанувати пам'ять святого та привітати протоієрея Всеволода із днем тезоіменитства.

По закінченню богослужіння прот. Олексій звернувся з вітальним словом,  де назвав настоятеля стимулом, прикладом та нашим отцем. Всі райдушно вітали батюшку, а хор торжественно співав многих і благих літ життя!!!

Зі святом, Високопреподобний Отче !!!

Комментарии запрещены.

Наш предстоятель УПЦ
Січень
Пропонуемо
Монастыри и храмы Киева Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви
Скаутська організація “ЄХО”
Поєт Юрій Тітов.